DRAGI OTROCI!

Prijazno vas vabimo, da v okviru kulturnega tedna postanete pravi mali umetniki in ustvarite logotip našega vrtca.

Mali nadobudneži, ali veste kaj je logotip? Logotip je znak, ki je lahko slikovni, besedni ali kombiniran. Logotip bo pripomogel k večji prepoznavnosti vrtca.

Tema logotipa, ki ga boste ustvarili naj izhaja iz vizije našega vrtca:

»Vrtec v objemu narave, kjer se prepletajo vrednote,
spodbuja ustvarjalnost in sprejema različnost.

Pogoji natečaja:

• natečaj namenjen predšolskim otrokom Vrtca Podčetrtek,
  • likovna tehnika – po želji,
  • oblika izdelka – okrogla,
  • velikost – premer 20 cm,
  • izdelek naj ima na hrbtni strani napisano tudi ime in priimek otroka, ter starost.

Natečaj logotip Vrtca Podčetrtek bo potekal od 1. 2. 2021 do 10. 2. 2021.

Vaše izdelke pošljite po navadni pošti na naslov Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek, ali jih fotografirajte in pošljite na elektronski naslov:
urska.sovinc@os-podcetrtek.si.  Pričakujemo jih do srede, 10. 2. 2021.

Vaše prispele izdelke bo pregledala tričlanska strokovna komisija, v sestavi:

• župan Občine Podčetrtek Peter Misja,
  • ravnateljica OŠ Podčetrtek Sonja Švajger,
  • vzgojiteljica Anica Kajba.

Strokovna komisija bo na podlagi prispelih izdelkov izbrala logotip našega vrtca. Vse prejete logotipe bomo razstavili v našem vrtcu, vsi udeleženci bodo prejeli pohvalo za sodelovanje, zmagovalca pa bomo obdarili z majhno nagrado.

S sodelovanjem na natečaju starši soglašate, da se likovni izdelki lahko razstavijo in objavijo.

Vaše logotipe že nestrpno pričakujemo!

vir slike: https://bit.ly/3cvnES4