V četrtek, 24.10.2019 je 1. in 2. oddelek vrtca Podčetrtek ter 8. oddelek v Pristavi pri Mestinju obiskal policist Marko Krč. Otroke je najprej opozoril na pravilno prečkanje cestišča, pogovorili smo se o varni hoji po pločniku ter o varnem vedenju v prometu, nato pa se skupaj odpravili na sprehod po Podčetrtku oziroma po Pristavi pri Mestinju. Ustavili smo se pri prometnih znakih, se pogovarjali o njihovem pomenu ter skupaj varno prečkali prehod za pešce. Za zaključek smo si ogledali še policijsko vozilo kjer je gospod Marko otrokom predstavil policijsko opremo, kar jih je še posebno pritegnilo. Gospodu Marku se zahvaljujemo za prijaznost in poučen obisk.

Foto: Violeta Ilić, Branka Izda, Sanja Kladnik