V četrtek, 7.6.2018 smo se strokovni delavci vrtca Podčetrtek in oddelkov v Pristavi pri Mestinju skupaj z otroci in starši zbrali na igrišču OŠ Podčetrtek, od koder smo se po uvodnem pozdravu ge. Herte Počivavšek odpravili na pohod po okolici Podčetrtka, v različne smeri – po gozdni poti, kolesarski stezi ali na grad, najmlajši otroci pa so uživali na poligonu na golf igrišču, v neposredni bližini vrtca. Na povrtaku nas je presenetil dež, zato smo srečanje zaključili nekoliko prej kot je bilo načrtovano, kljub temu pa je minilo v veselem in sproščenem vzdušju. Ob zaključki je bilo poskrbljeno tudi za zdravo malico (jabolko, kruh, voda). Tako smo ob zaključku šolskega leta z gibanjem ob še enkrat poskrbeli za svoje zdravje.

Foto: strokovne delavke vrtca Podčetrtek