Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Šolsko leto 2023/24 smo si v oddelku 6 popestrili s sodelovanjem s starši na način obiskov s predstavitvijo njihovih poklicev oz. hobijev.

Otroci so se skozi predstavitev poklicev tako seznanili s širšo družbo ter spoznali razne ustavnove kot so Zdravstveni dom Podčetrtek, Apartmane Ortenia in termalni kompleks Term Olimia; se z velikim veseljem škropili z vodo ob spoznavanju gasilske opreme; se povzpeli po stopnicah in ponosno sedli v tovornjake; se seznanili s pomenom zdravja z vadbeno uro na golf igrišču ter ob predstavitvi poklicev medicinskih sester, zobozdravnice ter laboratorijske raziskovalke spoznali njihovo delo; spoznali delo lovca in njegovo skrb za živali; zapeli in zaplesali v ritmih glasbe ob predstavitvi citer ter kitare in zvončkov; se seznanili in preizkusili v peki kruha.

Dragi starši, najlepša vam hvala za vas čas in za poučno ter čudovito preživete skupne trenutke.

Besedilo: Meta Hostnik

Foto: Vesna Kovač in Meta Hostnik

 

(Skupno 160 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost