Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V mesecu, ko občudujemo prve pomladne cvetlice, prisluhnemo ptičjim serenadam in se veselimo toplejših dni, smo v vrtcu Podčetrtek otroci skupaj z vzgojitelji pripravili prireditev »Pozdrav pomladi«.  Oddelki smo se odločili, da jo obeležimo različno. Tako smo otroci drugega  starostnega obdobja združili moči in naš program povezali v skupno prireditev, ki se je odvila v jedilnici OŠ Podčetrtek, slednja pa je bila izpopolnjena do zadnjega kotička. S pesmijo in plesom smo našim družinam, sledeč po toplih nasmehih, iskricah v očeh in močnih aplavzih, polepšali torkovo popoldne in ogreli njihova srca. Oddelki prvega starostnega obdobja in kombinirani oddelki so se odločili za individualna srečanja po oddelkih, kjer so na svojevrsten način staršem prav tako polepšali prve spomladanske dni. Ob vsem tem pa nismo pozabili tudi na povezanost vrtca s krajem, saj sta se dva oddelka s svojim nastopom pridružila  prireditvama, ki sta ju organizirali KS Pristava pri Mestinju in KS Podčetrtek. Tako smo zaključili prvi spomladanski mesec in se z navdušenjem in radovednostjo podajamo v naslednjega.

Zapisali: Sanja Kladnik in Manja Doberšek

Foto: Strokovne delavke, ga. Petra Molan in ga. Maja Krajnc

 

(Skupno 219 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost