Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

Tudi letos nas bo v mesecu decembru obiskal dedek Mraz. Vrtec Podčetrtek je v sodelovanju z Občino Podčetrtek pripravil praznično presenečenje za otroke, ki ne obiskujejo vrtca, imajo stalno prebivališče v Občini Podčetrtek in so rojeni od vključno  leta 2018 do vključno leta 2023.
Z vašo pomočjo, dragi starši, bomo zbirali prijave. Prosimo, da nam do torka, 5. 12. 2023, sporočite podatke o otroku (ime in priimek, naslov, datum rojstva) na elektronski naslov urska.sovinc@os-podcetrtek.si .Vabila za obisk dedka Mraza boste prejeli po pošti.
V upanju, da se srečamo v našem vrtcu vas lepo pozdravljamo.

kolektiv vrtca Podčetrtek

 

 

 

 

(Skupno 90 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost