OBRAZCI, VLOGE

TRAJNIKI
Na podlagi Zakona o plačilnih storitvah in sistemih UR list št. 58/09, 34/10, 9/11 in 32/12, vas obveščamo, da lahko uredite plačevanje preko trajnikov tako, da izpolnete obrazec SOGLASJE ZA SEPA DIREKTNO OBREMENITEV (trajnik), ki ga najdete na naši spletni strani, lahko pa ga dobite tudi v računovodstvu šole. Obrazec nato dostavite v šolo razredničarki ali pa v računovodstvo.
Istočasno pa vas obveščamo, da trajniki za vrtec ne veljajo za šolsko prehrano. To pomeni, da morate takrat ko se vaš otrok vpiše v šolo, obrazec za trajnik oddati ponovno. Vsi trajniki, ki so odprti z namenom plačevanja šolske prehrane, bodo veljali ves čas šolanja na naši šoli.
V primeru, da že imate veljaven trajnik, vam tega obrazca ni potrebno izpolniti, razen če želite podatke spremeniti.

Računovodstvo OŠ Podčetrtek

(Skupno 1.296 obiskov, današnjih obiskov 2)