POSLOVALNI ČAS

POSLOVALNI ČAS VRTCA
Vrtec je na podlagi sklepa ustanovitelja odprt od 6.00 do 16.00. Vrtec Podčetrtek z oddelki v Podčetrtku in Pristavi pri Mestinju je odprt vse dni v letu, razen ob sobotah, nedeljah in državnih praznikih.

ZDRUŽEVANJE ODDELKOV V ČASU PRAZNIKOV IN POLETNIH POČITNIC
Med prazniki in poletnimi šolskimi počitnicami, ko je v vrtcu prisotno manjše število otrok, bomo oddelke združevali. Oddelki v Pristavi pri Mestinju se bodo  združili z oddelki v Podčetrtku. Čas dežurstva bo pravočasno objavljen na vseh oglasnih deskah za starše. Vzgojno-izobraževalno delo organiziramo glede na število prijav otrok, ki potrebujejo naše storitve, po predhodni pisni najavi staršev.

Pripravila: Urška Sovinc, pomočnica ravnateljice