Spoštovani starši!

Vstop v vrtec je velik korak za otroke, za vas, dragi starši pa prav tako. Zagotovo se vam poraja veliko vprašanj o dnevni rutini in poteku aktivnosti v vrtcu. Vabimo vas na sestanek, na katerem se vam bodo predstavili strokovni delavci v oddelku, ter vas seznanili z vsemi pomembnimi informacijami in se z vami pogovorili o navadah vašega otroka.

Sestanek bo v torek, 31. 8. 2021. Zaradi trenutnih epidemioloških razmer smo v oddelkih kjer je več novincev sestanek organizirali v dveh skupinah. Uro sestanka ste prejeli na vabilu.

V odloku, ki ga je objavila vlada in v kasnejši dopolnitvi odloka o izpolnjevanju PCT pogoja za vstopanje v prostore vrtca je navedeno, da je PCT pogoj potrebno izpolnjevati za udeležbo na kakršenkoli sestanku v vrtcu in tudi za uvajanje otroka.

Pred sestankom, torej še nekaj najnujnejših informacij:

• Pred vstopom v vrtec pridobite zdravniško potrdilo o zdravstvenem stanju otroka in ga prinesite s seboj.
  • Starš, ki se udeleži sestanka in uvaja otroka v vrtec izpolnjuje pogoj PCT (prebolel, cepljen, testiran).
  • Ob prihodu v vrtec, upoštevajte priporočene zaščitne ukrepe (zaščitna maska, varnostna razdalja, razkuževanje rok …).
  • Še vedno velja osnovni pogoj za vstop otroka v vrtec – popolnoma zdravi otroci in odrasli.

Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo.

kolektiv Vrtca Podčetrtek