Skoči na glavno vsebino
+386 3 818 33 20 - Vrtec Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek os-podcetrtek@guest.arnes.si

V torek, 12. 11. 2019 nas je v 6. oddelku vrtca Podčetrtek obiskala medicinska sestra, gospa Andreja Reberšak, mama deklice, ki obiskuje naš oddelek. Ker se v mesecu novembru pogovarjamo o temi »Naše zdravje – naša skrb«, kar je tudi ena izmed naših prednostnih nalog vrtca, smo jo povabili v oddelek in našemu povabilu se je prijazno odzvala. S seboj je prinesla tudi zdravniško torbo z nekaterimi instrumenti, ki so si jih otroci ogledali ter tudi preizkusili. Najpogumnejši so poslušali bitje srca, nadeli zaščitne maske, dovolili so, da si gospa Andreja ogleda njihovo ustno votlino ter povije roko. Za na konec je gospa Andreja vsakemu otroku napihnila rokavico in nastali so zanimivi »obrazki«, katere so si otroci lahko odnesli domov. Gospe Andreji se lepo zahvaljujemo za obisk, saj nam je popestrila deževen dan.

Foto: Katja Lipošek ter Oriana Gregorčič (študentka)

(Skupno 312 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost